Наведіть курсор, щоб збільшити

Кубок спортивний з місцем під жетон SP-Sport HQ905C висота 19см золотий Код HQ905C

Таблиця розмірів
  • 250грн
*Характеристики, кольорова гама, упаковка та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
  • Опис

Матеріал: метал, пластик.
    Висота: 19 см.
    Діаметр чаші: 8 см.
    Колір: золото.
    Призначення: для нагородження учасників спортивних змагань.

Спортивний кубок – це особлива нагорода, яка вручається учасникам змагань за їх досягнення та волю до перемоги. Нагорода виготовлена із металу. Кубок можна використовувати для нагородження найкращих спортсменів та команд, які показали відмінні результати або посіли високі місця на змаганнях.

На нагородній атрибутиці відсутнє гравіювання та емблеми. Її можна використовувати для будь-яких змагань. Табличка з гравіюванням могла б зробити кубок унікальним та особливим для переможця.

Нагородження спортивним кубком – це особливий момент у житті спортсменів, і це спосіб привітати їх з тим, що вони стали найкращими у своїй дисципліні чи на змаганнях. Кубок стане чудовою прикрасою та доповненням колекції нагород учасника змагань.